Yandex

Broşürlük, Föylük Ve Ayaklı Broşürlük

Broşürlük ve föylükler şeffaf akrilik malzemeden üretilmektedir. Akrilik broşürlükler pleksinin lazerde ve cnc de kesilip daha sonrasında ısıtılarak bükülme işleminden sonra yapıştırılmasıyla hazırlanmaktadır.

Broşürlük ve föylükler, piyasaya sunulan ürünlerin ve verilen hizmetlerin tanıtımını yapmak isteyen firmaların kullandığı bir matbaa ürünüdür. Broşürlerin, duyuruların ve föylerinin masaüstünde, duvarda, müşterilerin kolayca görebileceği ve ulaşabileceği aynı zamanda broşürleri korurken, berrak ve şeffaf yapısıyla net görülmesini sağlamaktadır.

Broşürlükler genellikle tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniştir. Firma ve firmanın ürün tanıtımı, kampanya tanıtımı ve kampanya hakkında müşteriye bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır.

Broşürlükler kullanım alanı ve çeşitleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir. A4, A5 broşürlük, duvar tipi broşürlük, broşür setleri, ayaklı broşürlükler gibi birçok ebatta üretilmektedir. İç mekanlar da broşür ve posterlerinizi sergileyebileceğiniz ideal ve kullanışlı bir üründür. Broşürlükler tanıtım alanında en yaygın kullanılan ve en başta gelen üründür.

Ayaklı broşürlükler ise konferans, fuar, sunum ve sergi gibi etkinliklerde tercih edilen bir broşürlük çeşididir. Broşür, katalog, dergi gibi ürünlerin sunumuna ve sergilenmeye yardımcı olur. Ayaklı broşürlükler birçok kullanım alanı olduğu gibi türleri ile de farklılıklar sunmaktadır. Birçok farklı türü bulunan ayaklı broşürlüklerin en çok kullanılan türü zigzag broşürlüklerdir. Hem görüntüsünden hem de kullanışlı olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Ayaklı broşürlük çeşitlerinden en çok dikkat çeken ürünlerden bir diğeri katlanabilir ayaklı broşürlüktür. Kullanışlı olması sebebiyle işiniz bittiğinizde çok daha küçük bir alanı kapladığı için çok fazla tercih edilmektedir. Ayaklı broşürlüklerle tanıtım işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Pek çok alanda kullanılan ayaklı broşürlükler kullanıcılarına kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır.

Ayaklı broşürlükler farklı sayıda raflar ve boyutlardan oluşmaktadır.

Kendi isteğinize göre uygun ayaklı broşürlükleri rahatça bulabilirsiniz.

Föylükler, masaüstü föylük ve menü tutucular akrilikten ve enjeksiyon kalıp sistemi ile üretilmiş olup, birçok ölçüye sahip yatay vedikey seçenekleriyle kullanılmaktadır. Restoranlarda, cafe ve mağazalarda, satış noktalarında, ürünün özelliklerini ve ürünü sergilemek için her alanda kullanabileceğiniz bilgi verme amaçlı kullanılmaktadır. Özellikle T tipi föylükler pleksiden üretilen çift taraflı kullanılabilen ürünlerdir. Menü gösteriminde restoran ve cafeler için en ideal üründür. Mağazalarda da vitrindeki ürünün özelliklerinin yazdığı metin ile ürünün yanında sergilenebilir. Föylüklerde broşürü arasına konulduğunda broşürler zarar görmemektedir.

Broşürlük ve föylükler birçok ebatta yatay ve dikey modellerinde üretilmektedir.

Maruf Pleksi Broşür
Online Katalog

Önceliğimiz, sizlerin memnuniyeti. Sizlere Marufpleks güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve kaliteli bir alışveriş yaşamanız için var gücümüzle çalışıyoruz.

İncele
Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Bu websitesi SeksenYirmi tarafından yapılmıştır.