Yandex

Pleksinin Alışveriş Merkezlerinde Kullanımı

Pleksiglas ile akrilik arasındaki farklar göz önüne alındığında birbirlerine çok benzediğini söylesek abartmış olmayız. Ama dikkate değer birkaç fark bulunuyor. Pleksiglas ve akriliğin ne olduğunu anlatarak aralarındaki farklara bir bakış açısı getirelim.

Çoğu zaman ödeme yapılan bölmelerde kullanılan pleksiglass, Covid-19’dan sonra özellikle kalabalık kitlelerin bulunduğu AVM’ler için vazgeçilmez bir hal almışEr.

Ofisler, okullar, restoranlar ve perakende mağazaları, sağlık yetkililerinin koronavirüsü yaydığından şüphelenilen damlacıklardan korunmaya çalışEğı için, pandemi geldikten sonra pleksiglas saEşları bütün dünyada arK.

TükeMcilerin aşina olduğu sosyal mesafe ve diğer güvenlik önlemleri gibi maske takmanın da devam etmesi muhtemeldir. Ama şimdi uzmanlar, perakendecilerin temkinli olma ve eskiye dönme arasındaki “dengeyi” kurmaları gerekMğini söylüyor, çünkü insanlar kendilerini tekrar kamusal alanlara yerleşMrecek faaliyetlerde daha rahat oluyorlar.

AVM’lerde Keyif Alınabilecek Ortam Yaratmak

COVID-19’dan önce büyüyen ve pandemi sırasında hızlanan çevrimiçi alışveriş her geçen gün daha fazla güç kazanıyor. Birçok uzman, e-Mcarete talepteki arEşın bir güvenlik önlemi olarak başladığını ve bir kolaylık sorunu haline geldiğini söylüyor.

Şimdi kilit nokta, mağazaları ve alışveriş deneyimini, müşterilerin koridorlarda dolaşırken, sipariş alırken veya bir ürünü iade etmeye çalışırken kolaylıkla keyif alabileceği ve güvende hissedeceği bir deneyime dönüştürmektir. Bu noktada pleksiglass kullanımı önemli avantajlar yaratabilir. Özellikle yemek ve içecek ortamlarında avantaj sağlayacak olan pleksi kullanımı giyim mağazalarında da farklı amaçlarla kullanılabilir.

Kafe ve Restoranlarda Pleksi

Alışveriş merkezlerinde bütün ziyaretçilerin olabildiğince fazla mağaza gezmesine odaklanan bir sistemin oluşturulması şüphesiz yaygın bir durumdur. Bu nedenle alışveriş merkezlerinde yer alan bütün restoran ve kafelerde mümkün olduğunca fazla masaya yer verilir.

Birçok masanın dip dibe konumlandırılmış olması alışveriş merkezlerinde yer alan restoran ve kafeleri virüsün yayılması açısından çok daha riskli kılar. Masaların etraWnda ya da bar usulü konumlandırılmış uzun tezgahların aralıklarında pleksilerin kullanımı bu sorunun önüne geçebilir.

Virüs Haricinde Özel Alan Yaratmak

Birçok insan alışveriş merkezlerinde yakın oturmak zorunda kalmaktan şikayetçidir. Bu nedenle virüs söz konusu olmasa dahi pleksi bariyerlerin kullanılması müşteri deneyimi açısından avantajlı bir tercih olacakEr.

Alışveriş merkezlerinde yer alan oturma ortamlarında pleksi bariyerlerin yer alması insanların yalnızca beraber oldukları kişilerle ileMşim kurmasını kolaylaşErır. Bu nedenle dar alanın efekMf kullanımı ile birlikte ortamın verimli değerlendirilmesi mümkün hale gelecekMr.

Maruf Pleksi Broşür
Online Katalog

Önceliğimiz, sizlerin memnuniyeti. Sizlere Marufpleks güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve kaliteli bir alışveriş yaşamanız için var gücümüzle çalışıyoruz.

İncele
Instagram
Bu websitesi SeksenYirmi tarafından yapılmıştır.