Yandex

Pleksinin Kullanım Avantajları

Pleksi ürünlerinin cam ürünlere göre ışık geçirgenliği olarak cam ürünlere göre %20 daha fazladır. Pleksi ürünler iklim şartlarına karşı daha dirençlidir. Pleksiglass ürünler şeffaf, opak ve floresan renklerde üretilebilmektedir

Pleksi renkli ve renksiz çeşitleri bulunan plastik bir cam türüdür. Aynı zamanda saydam ve yarı saydam olabilmektedir. Pleksi ısı ile istenilen şekil verildiğinden pleksi maddesinden pek çok çeşitle pleksi ürünler elde edilebilmektedir.
Pleksi ürünler cam ürünlerden daha dayanıklı, güvenilir ve hafiftir. Pleksi maddesinin tek dezavantajı termodinamik yapısından kaynaklı yanmalara karşı daha az dayanıklı olmasıdır. Pleksi maddesinden yapılan ürünlerde buna rağmen ışık geçirgenliği yüksektir. Bu ürünler darbelere karşı dayanıklı bir yapısı vardır.

Pleksiglass döküm levha olarak bulunmaktadır. Bundan elde edilecek ürünler istenilen her şekle rahatlıkla uygulama imkanı sağlamaktadır. En büyük özelliği de döküm levha olarak bulunmasıdır. Pleksi glass kesim sırasında, şekillendirmede ya da şişirmede kullanıcılarına sorun yaratmaz.
Pleksi madde teknik alanda standartlara uygun bir maddedir. Polimer sayısı olarak yüksek bir özellik taşımaktadır. Pleksinin cam madde ile karşılaştırıldığında çıkan sonuç; ışık geçirgenliğinin cama oranla %92 daha fazla olması ve darbelere karşı dayanıklılığı cam maddeden 6 kat daha fazla olmasıdır.

Pleksiler çok fazla ürünün üretiminde kullanılmakla beraber levha üretiminde de kullanılmaktadır. Bu ürünler genelde çeşitli ebat ve düz levhalar şeklinde olmaktadır.
Pleksi ürünler solmaz, kırılmaz yapısından dolayı iç ve dış mekanlarda oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Pleksi ürünler temizlik açısından daha kolay ve rahat bir kullanım sunmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı pleksinin kullanım alanı gittikçe büyümektedir.

Maruf Pleksi Broşür
Online Katalog

Önceliğimiz, sizlerin memnuniyeti. Sizlere Marufpleks güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve kaliteli bir alışveriş yaşamanız için var gücümüzle çalışıyoruz.

İncele
Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Bu websitesi SeksenYirmi tarafından yapılmıştır.